Ово више није нормално. И шта ћемо сад?
Смеће разбацано поред контејнера, кабасти отпад коме ту није место, слика је коју су грађани видели овог недељног мартовог јутра на Булевару Немањића испред зграде број 1.
Колико радника треба да заспосли ЈКП „Медиана“ да овакве слике не гледамо свакодневно?
Читалац Нишких вести који је послао фотографију каже да живи у згради чији улаз гледа на контејнере, Булевар Немањића број 1.
„Ово више није нормално, не знам шта да кажем. У згради живим више од 40 година и сведочим да никада није било овако. Структура станара се очигледно променила, а ко ће да их призове културном понашању, заиста не знам. Треба почети са казнама, јер једино кад се удари по џепу, све је јасно. Најлакше је окривити „Медиану“, али колико видим они раде, проблем је у нама, нашем менталитету“, каже станар ов...








